Čís. položky 091-114461/0000

Carl Fahringer *

Carl Fahringer * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wr. Neustadt 1874-1952 Wien, Studium an der Wiener und Münchner Akademie) zugeschrieben, Schäfersszene, bezeichnet C. Fahringer, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 10 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

17.05.2016 - 16:45

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Carl Fahringer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.05.2016 - 16:45
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.05. - 12.05.2016