Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033611/0020

Jesuskindl - Stickbild

Jesuskindl - Stickbild - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

mit Gold- und Silberbrokatbandverzierung, blattvergoldeter geschnitzter Rahmen, Außenmaß ca. 28 x 17 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

04.05.2016 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Jesuskindl - Stickbild

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.05.2016 - 15:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016