Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033649/0004

Hinterglasbild, China, 19. Jhdt.

Hinterglasbild, China, 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Paradiesvögel" Tempera, silberne und goldfarbige Grundmalerei, olvigrünen, ockerfarbigen, rötlichen und kobaltblauen staffierten Farbausführungen, ca. 40 x 30 cm, zahlreiche altersbedingte Farbverluststellen, Holzrahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

04.05.2016 - 15:29

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.05.2016 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016