Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034091/0005

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch, 2. Hälfte 19. Jhdt.) "Am Langbathsee im Salzkammergut" Öl auf Leinwand, ca. 74 x 100 cm, Krakelee, Druckstelle, masseverzierter Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

04.05.2016 - 15:54

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.05.2016 - 15:54
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016