Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034050/0011

Franz Hubmann *

(Ebreichsdorf, NÖ 1914-2007 Wien) 4 Farbfotografien: "Alpine Landschaft" jeweils unten rechts signiert: Hubmann, rückseitig CopyrightStempel, je ca. 20 x 30,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.05.2016 - 16:01

Vyvolávací cena:

Franz Hubmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.05.2016 - 16:01
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016