Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034283/0001

Tillion, Mitte 20. Jhdt.

Tillion, Mitte 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Zell am See mit Kitzsteinhorngletscher" unten links signiert und datiert: Tillion (19)43, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 36 x 49 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

04.05.2016 - 16:14

Vyvolávací cena:

Tillion, Mitte 20. Jhdt.

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.05.2016 - 16:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016