Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) "Innviertler Häuser am Waldrand" oben links signiert: F. X. Weidinger, Aquarell auf Papier, ca. 28 x 36 cm, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
04.05.2016 - 16:27
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.05.2016 - 16:27 |
Prohlídka: | 23.04. - 04.05.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-