Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034099/0001

Karl Mostböck *

Karl Mostböck * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) "Ohne Titel" unten links signiert und datiert: K. Mostböck (19)93, Mischtechnik auf Papier, ca. 24,5 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.05.2016 - 16:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Mostböck *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.05.2016 - 16:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016