Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-041331/0001 -

Herta Czoernig-Gobanz *

(Klagenfurt 1886-1970 Wien) Innsbruck, Maria Theresienstraße, betitelt, signiert H. Czerny, Aquarell auf Papier, 44 x 40 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.05.2016 - 15:23

Vyvolávací cena:

Herta Czoernig-Gobanz *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder mit Schwerpunkt Aquarelle
Datum: 10.05.2016 - 15:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016