Čís. položky 138-056855/0002

Anton Schrödl

Anton Schrödl - Obrazy

(Schwechat 1820-1906 Wien) Köhlerhütte und knorriger Baum, signiert und datiert A. Schrödl 1849, Bleistift, Aquarell, Deckweiß auf Naturpapier, 25 x 38 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.05.2016 - 16:10

Vyvolávací cena:

Anton Schrödl

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.05.2016 - 16:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016