Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-041467/0007

Brillantring zus. ca. 0,50 ct

Brillantring zus. ca. 0,50 ct - Klenoty

Gold 585, Brillanten tlw. im Altschliff, 3,9 g, RW 55øg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.05.2016 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillantring zus. ca. 0,50 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.05.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 12.05.2016