Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-416011/0001

Kaffeeservice

Kaffeeservice - Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction

Porzellan Augarten weiß mit Goldranddekor, 1 Kaffeekanne 1 Zuckerdose, 5 Schalen, 6 Untertassen, 6 Dessertteller, bestoßen, Gebrauchsspuren, dazu 1 Schale Hutschenreuther

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.05.2016 - 16:38

Vyvolávací cena:

Kaffeeservice

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction
Datum: 04.05.2016 - 16:38
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016