Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019882/0001

Leopold Bittenauer *

(1899-1974 Aspern a. d. Zaya/ Wien) Ansicht eines Dorfes, Aquarell auf Paper, monogrammiert L. B. 34,5 x 48,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.05.2016 - 17:02

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Leopold Bittenauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction
Datum: 04.05.2016 - 17:02
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 23.04. - 04.05.2016