Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dachlandschaft, Radierung in Farbe signiert Korab 82 Nr. 10/50 32,5 x 42 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.05.2016 - 17:33
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2016 - 17:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.04. - 04.05.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-