Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087779/0037

Spiegeltableau,

Spiegeltableau, - Starožitnosti

Bronze vergoldete Montierung, vier Füße, Spiegelplatte, 57 x 35 cm, 2. Hälfte 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.04.2016 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Spiegeltableau,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.04.2016 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2016