Čís. položky 139-089156/0001

Walter Bosse(1904-1979), Max und Moritz,

Walter Bosse(1904-1979), Max und Moritz, - Starožitnosti

Wien um 1947/51, Keramik, farbig staffiert, restaur., ungemarkt, Höhe 17 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

28.04.2016 - 15:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.04.2016 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2016