Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-088783/0058

Sheffielder Korb,

Sheffielder Korb, - Starožitnosti

Silber, oval, durchbrochene Randzone, beweglicher Bügelhenkel, Länge 29 cm, Meisterzeichen, Sheffielder Beschauzeichen 1896, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

28.04.2016 - 15:12

Vyvolávací cena:

Sheffielder Korb,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.04.2016 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.04. - 28.04.2016