Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-294432/0001

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,70 ct

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,70 ct - Klenoty

Weißgold 585, Saphir, RW 61, 3,3 g, Saphir mit Oberflächenmerkmalenøg3

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

04.05.2016 - 20:25

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 04.05.2016 - 20:25
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 20.04. - 04.05.2016