Brillantring
Platin 950/Gold 750, RW 55, 7,9 gøP8 Gebrauchsspuren
04.05.2016 - 20:33
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 04.05.2016 - 20:33 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.04. - 04.05.2016 |