Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034134/0002

I. Beck

I. Beck - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Deutsch, 20. Jhdt.) "Pflanzentopf mit Weihnachtsstern (Euphorbia pulcherrina)" unten rechts signiert, Öl auf Presskarton, ca. 49 x 36 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

28.04.2016 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

I. Beck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.04.2016 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.04. - 28.04.2016