Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033972/0005

Unbekannter Monogrammist, Ende 20. Jhdt.

Unbekannter Monogrammist, Ende 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Blaue Schwerkraft" unten rechts monogrammiert und datiert: An bd. Am (19)94, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 40 cm, gerahmt, leichte Kratzspuren

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

28.04.2016 - 16:07

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 28.04.2016 - 16:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.04. - 28.04.2016