Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-088805/0030

Musizierendes Paar,

Musizierendes Paar, - Starožitnosti

Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 23,5 cm, bekrönte N-Marke, restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.04.2016 - 15:24

Vyvolávací cena:

Musizierendes Paar,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.04.2016 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.04. - 22.04.2016