Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-052111/0002

Österreich um 1830

Österreich um 1830 - Bilder

Bildnis einer jungen Frau mit Myrrhe im Haar, Signaturfragment Hor... (Johann Nepomuk Horak?), datiert (1)831, Aquarell auf Papier, 21 x 18 cm, gerahmt, verschmutzt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.04.2016 - 15:05

Vyvolávací cena:

Österreich um 1830

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.04.2016 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.04. - 22.04.2016