Čís. položky 140-036430/0001

Künstler 19. Jhdt.,

Künstler 19. Jhdt., - Obrazy

Kaiser Franz Josefph, Camais, signiert 1854, 8 x 9 cm, gerahmt, Herrenportrait, Miniatur, Öl auf Karton, 8 x 7 cm, gerahmt, (2) (Wi)

22.04.2016 - 15:05

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.04.2016 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.04. - 22.04.2016