Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-053372/0003

Edwin Steele

Edwin Steele - Obrazy

(England 19. Jhdt.) Blumenstück mit Lilien, signiert E. Steele, Öl auf Leinwand, 40,5 x 51 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.04.2016 - 15:53

Vyvolávací cena:

Edwin Steele

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.04.2016 - 15:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.04. - 22.04.2016