Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-443396/0001

Altschliffbrillant Kulturperlenring, zus. ca. 0,80 ct

Weißgold 585, RW 61, 6,2 gøG6

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

27.02.2018 - 15:36

Vyvolávací cena:

Weißgold 585, RW 61, 6,2 gøG6

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 27.02.2018 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online