Rudolf Kierner *
(Kapellen 1876-1941 Wien) Rückseite betitelt "Platz v. Hallstatt", links unten signiert R. Kierner, Gouache auf Papier, ca. 34 x 28 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
04.05.2016 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Rudolf Kierner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.05.2016 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.04. - 04.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphirring
- Medaillon an Uhrenkette
- Doppelpanzer-Halskette