Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022207/0008

Maler des 20. Jh.

Maler des 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Adeliger mit Säbel", Öl auf Holz, ca. 38 x 24 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.05.2016 - 16:28

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.05.2016 - 16:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 04.05.2016