Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056764/0001

Hans Sterzinger

Hans Sterzinger - Obrazy

(Wien 1911-1994 Klosterneuburg) Motiv aus Rovinj, signiert Sterzinger, Aquarell auf Papier, 40 x 32 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.04.2016 - 15:38

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hans Sterzinger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 13.04.2016 - 15:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.04. - 13.04.2016