Čís. položky 138-046891/0001

Nicola de Corsi *

Nicola de Corsi * - Obrazy

(Odessa 1882-1955 Napoli) Segelboote bei Sonnenuntergang, signiert de Corsi, Pastell auf Karton, 39 x 43 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.04.2016 - 16:08

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Nicola de Corsi *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 13.04.2016 - 16:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.04. - 13.04.2016