Čís. položky 138-041977/0002

Franz Moro *

Franz Moro * - Obrazy

(St. Jakob 1875-1961 Wien) Aus dem Kaisergebirge (Tirol), verso betitelt, signiert F. Moro, Aquarell auf Papier, 46 x 36 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.04.2016 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Franz Moro *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 13.04.2016 - 16:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.04. - 13.04.2016