Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-114492/0000

Gregor Traversa *

Gregor Traversa * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1941-2007, Mitbegründer der Galerie im Cafe Schillerhof, Sommerakademie Salzburg) "La Conocchia", handsigniert, datiert Gregor Traversa 87, Radierung in Farbe, Nr. 28 von 70 nummerierten Exemplaren Stockgröße 38,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Lit.: Gregor Traversa, Radierungen 1969-1999, Abb. S.20, Nr.110a

Expert: Friedrich Reinbacher

25.04.2016 - 16:28

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Gregor Traversa *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.04.2016 - 16:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.04. - 21.04.2016