Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 430

Diamant-Kulturperlenbrosche

Diamant-Kulturperlenbrosche - Frühlingsauktion

Gold 580, Feingoldfarbe, Altschliffdiamanten ca. 0,25 ct, in Silberfassungen, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 5 g (CW) Ruf 320

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

11.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Diamant-Kulturperlenbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 11.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 11.05.2016