Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 429

2 Diamantrauten-Blusenknöpfe

2 Diamantrauten-Blusenknöpfe - Frühlingsauktion

Gold ca. 580, Feingoldfarbe, 2 Diamantrauten ca. 0,30 ct, in Sternform gefasst, tlw. schwarz emailliert, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 11,3 g, (CW) Ruf 450

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

11.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

2 Diamantrauten-Blusenknöpfe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 11.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 11.05.2016