Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 428

Amethystblattbrosche um 1900

Amethystblattbrosche um 1900 - Frühlingsauktion

Silber ca. 750, tlw. vergoldet, Halbperlenbesatz, österr. Amtspunze 1872-1922, ca. 36 x 36 mm, 11 g (AM) Ruf 240

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

11.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 500,-
Vyvolávací cena:

Amethystblattbrosche um 1900

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 11.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 11.05.2016