Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 364

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,60 ct um 1900

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,60 ct um 1900 - Jarní aukce

Gold ca. 580, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), leicht ausgeschartet, 4 g, RW 55,5 (AM) Ruf 400

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

11.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 11.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 11.05.2016