Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 360

Altschliffdiamantdamenring zus. ca. 1,30 ct

Altschliffdiamantdamenring zus. ca. 1,30 ct - Jarní aukce

Weißgold 585, 1. Hälfte 20. Jh., 2,3 g, RW 58 (AM) Ruf 950

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

11.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 11.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 11.05.2016