Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 269

Maler um 1900

Maler um 1900 - Jarní aukce

"Blick auf St. Wolfgang", Mischtechnik auf Papier, ca. 17 x 22 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt (CW) Ruf 300

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 10.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016