Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 243

Carl Fahringer *

Carl Fahringer * - Jarní aukce

(Wr. Neustadt 1874-1952 Wien) "Vögel in Winterlandschaft", links unten signiert C. Fahringer, Öl auf Leinwand, ca. 69 x 56 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 1.500

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.05.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 10.625,-
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Carl Fahringer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 10.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016