Čís. položky 235

Otto Trubel *

Otto Trubel * - Jarní aukce

(Hinterbrühl/Wien 1885-1966) "Bewegte Dorfstraße", rechts unten monogrammiert OT, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 36 x 47 cm, gerahmt (CW) Ruf 400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Otto Trubel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 10.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016