Čís. položky 214

Karl Hayd *

Karl Hayd * - Jarní aukce

(Hainburg 1882-1945 Linz) "Kornfeld", rechts unten signiert K. Hayd, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 70 x 100 cm, gerahmt (CW) Ruf 600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

Karl Hayd *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 10.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016