Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 202

Albert Reich *

Albert Reich * - Frühlingsauktion

(Neumarkt/Oberpfalz 1881-1942 München) "Schafherde am Gebirgsbach", links unten signiert Alb. Reich, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 96 cm, Rand etwas beschädigt, gerahmt (CW) Ruf 700

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Albert Reich *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 10.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016