Čís. položky 194

Walter Moras

Walter Moras - Jarní aukce

(Berlin 1856-1925) "Waldweg", rechts unten signiert W. Mora, Öl auf Karton, ca. 41 x 26 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 700

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Walter Moras

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 10.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016