Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 130

Omega Seamaster Titane

Omega Seamaster Titane - Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg

Damenarmbanduhr, Titan/Gold 750, Quarz, Referenz- und Gehäusenr. 5701.24.04/58204000, Zentralsekunde, zwei Hilfszifferblätter für Tages- und Datumsanzeige, Durchmesser ca. 32 mm, Faltschließe, Gewicht 70,9 g, Batterie leer, 2 Bandglieder liegen bei, Anleitung, Garantiekarte 2000, Etui und Schachtel beschädigt, Gebrauchsspuren øGU Ruf 400

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.04.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Omega Seamaster Titane

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg
Datum: 22.04.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.04. - 22.04.2016