Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033816/0005

2 kolorierte Kupferstiche "Landkarten", 18. Jhdt.

2 kolorierte Kupferstiche "Landkarten", 18. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

a) Alexis Huberl Jaillot (1632 - 1712) "Partie du Cercle D'Austriche, Burgundiae Ducis." b) Joseph Carmine (1749 - nach 1822) "Bohemia" Blattformat je ca. 52 x 63 cm, stockfleckig, teilweise stark beschädigt, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.04.2016 - 15:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.04.2016 - 15:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.03. - 07.04.2016