Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033614/0003

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(wohl Deutsch, 2. Hälfte 19. Jhdt.) "Blick von einem Gehöft auf Bergdorf und Gebirgstal" Öl auf Karton, ca. 34,5 x 41,5 cm, gerahmt Ruf 400

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.04.2016 - 15:22

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.04.2016 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.03. - 07.04.2016