Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034081/0001

Behrmann

Behrmann - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Deutsch, 19. Jhdt.) "Dorfbrücke im Winter" unten rechts signiert: Behrmann, Öl auf Holz, sichtbarer Bildausschnitt 30,5 x 43,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 200

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

07.04.2016 - 15:40

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Behrmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.04.2016 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.03. - 07.04.2016