Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033935/0015

C. v(on) Hoffinger

C. v(on) Hoffinger - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutsch, 2. Hälfte 19. Jhdt.) "Vor der Explosion, romantische Szene mit bekränztem Kreuz" unten rechts datiert und signiert: C. v. Hoffinger 1871, Bleistiftzeichnung auf Papier, kaschiert auf Papier, 22,2 x 15,2 cm Ruf 140

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

07.04.2016 - 16:34

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

C. v(on) Hoffinger

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.04.2016 - 16:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.03. - 07.04.2016