Čís. položky 195-033761/0021

Adriaen von Ostade

Adriaen von Ostade - Umění, starožitnosti, šperky

(Haarlem 1610-1684) - Umkreis "Bauerntanz" Radierung, 10,7 x 13,7 cm, mit Plattenrand Ruf 200

Provenienz: Adelsbesitz (rückseitig Monogramm mit Krone)

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

salzburg@dorotheum.at

07.04.2016 - 16:41

Vyvolávací cena:

Adriaen von Ostade

+43-662-87 16 71-0

salzburg@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.04.2016 - 16:41
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.03. - 07.04.2016