Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Alois Nimmervoll*

Alois Nimmervoll* - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1943 geb.) "Le Grau-Du-Roi", rechts unten signiert und datiert Alois Nimmervoll 1980, Aquarell auf Papier, ca. 29 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.04.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Alois Nimmervoll*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.04.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 13.04.2016